Op 18 februari werd het bestuur uitgenodigd voor een bezoekje aan het bedrijf van onze sponsor Mathieu Gijbels. We werden daar bijzonder hartelijk ontvangen. Tijdens een gesprek, dat toch meer dan een uurtje duurde, kregen we de kans om onze club voor te stellen. Al zijn we uiteraard als Genker Trappers al jaren gekend bij de firma. Afgaand op ons gesprek durf ik te zeggen dat ze het volste vertrouwen in ons hebben en dat we nog lang op hen mogen rekenen. De credits voor dat vertrouwen gaan naar de bestuurders die jaren onze club in goede banen hebben geleid. En zeker naar hen die destijds (nu al zoveel jaren geleden) de weg naar onze sponsor Gijbels vonden. Bedankt daarvoor. Laten we tijdens de loop van het fiets seizoen dat vertrouwen niet beschamen en met fierheid de kledij van onze club dragen. Men mag als men ons ziet passeren (of ons passeert, want dat mag ook) gerust zeggen: “Daar zijn die van Gijbels”.